• Filtry
 • Sortuj według
  ...
 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Jett 20 1900,00 

  Dzieci szybko się poruszają i rosną jeszcze szybciej. Czasami może się wydawać, że jest bardzo mało czasu na idealne dopasowanie roweru. Właściwy rower dla młodego rowerzysty to delikatna równowaga między zbyt małym, zbyt dużym i rowerem w sam raz. To rower Specialized Jett 20. Jeśli chcemy zainspirować następne pokolenie kolarzy, musimy zapewnić dzieciom komfort jazdy na rowerze na dłużej.

  Jett 20 został zaprojektowany tak, abyś nie musiał obawiać się skoków wzrostu. Odrobiliśmy pracę domową, aby zrozumieć, jak rosną dzieci – uwaga na spojler: ręce i nogi dzieci rosną szybciej niż tułów. Wzięliśmy się do roboty i zaprojektowaliśmy rower z punktami dotykowymi dostosowanymi do potrzeb dzieci, które będą w stanie sprostać rozwojowi młodych rowerzystów. Jett 20 jest łatwo regulowany, idealnie proporcjonalny i przystosowany do dzieci – zawsze będzie gotowy do jazdy.

  Brak w magazynie

 • Rower Specialized Jett 20 Single Speed 1700,00 

  Dzieci poruszają się szybko, a jeszcze szybciej rosną. Czasami może się wydawać, że idealne dopasowanie roweru jest niemożliwe. Odpowiedni sprzęt dla młodego rowerzysty to krucha równowaga pomiędzy “zbyt małym”, “zbyt dużym” i bardzo krótkotrwałym “w sam raz”. Jeśli mamy wychować następne pokolenie rowerzystów, musimy zapewnić dzieciom komfortową jazdę przez dłuższy czas. Polecamy rower Specialized Jett 20 Single Speed.

  Na stanie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Jett 24 1900,00 

  Dzieci szybko się poruszają i rosną jeszcze szybciej. Czasami może się wydawać, że jest bardzo mało czasu na idealne dopasowanie roweru. Właściwy rower dla młodego rowerzysty to delikatna równowaga między zbyt małym, zbyt dużym i rowerem w sam raz. Polecamy rower Specialized Jett 24. Jeśli chcemy zainspirować następne pokolenie kolarzy, musimy zapewnić dzieciom komfort jazdy na rowerze na dłużej.

  Brak w magazynie

My Cart
Ostatnio oglądane
Categories