• Filtry
 • Sortuj według
  ...
 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Riprock 20 2600,00 

  Freedom is the absence of fear. And fearlessly riding requires a bike that can handle your kid’s imagination. It’s why we designed Riprock 20 to be a mountain bike inclusive of all the features needed for superior ripping—like modern geometry, Ground Control tires, hydraulic disc brakes, and internally routed cables. Finally, we threw in a wider-range drivetrain, making Riprock 20 the perfect bike to inspire young riders to climb higher and tackle the downhills freely.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Riprock Coaster 12 1300,00 

  Riprock Coaster 12 sprawia, że jazda na rowerze to przede wszystkim świetna zabawa. Żeby to zapewnić, zaprojektowaliśmy rower wyposażony w wiele fantastycznych funkcji, który gwarantuje, że jazda będzie dziecinnie prosta, takich jak hamulec nożny ułatwiający zatrzymywanie, szerokie opony 12×2.3″ zapewniające stabilność i pewność siebie, oraz wytrzymałe komponenty, które zniosą naprawdę wiele. To idealny rower dla małych odkrywców, którzy zaczynają swoją przygodę na szlaku — naprawdę żałujemy, że za naszych czasów tego nie było.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Riprock Coaster 16 1500,00 

  Riprock Coaster 16 sprawia, że jazda na rowerze to przede wszystkim świetna zabawa. Żeby to zapewnić, zaprojektowaliśmy rower wyposażony w wiele fantastycznych funkcji, który gwarantuje, że jazda będzie dziecinnie prosta. To między innymi hamulec nożny ułatwiający zatrzymywanie, szerokie opony 16×2,3″ zapewniające stabilność i pewność siebie, oraz wytrzymałe komponenty, które zniosą naprawdę wiele. To idealny rower dla małych odkrywców, którzy zaczynają swoją przygodę na szlaku — naprawdę żałujemy, że za naszych czasów tego nie było.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Riprock Coaster 20 1800,00 

  Traction, control, confidence, and fun—the Riprock 20 Coaster is the perfect bike for your kid to start hitting the trails with. And with the simple coaster brake design, safety and fun aren’t mutually exclusive anymore.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Riprock Expert 24 6700,00 

  Wolność to radość z jazdy. Zaprojektowaliśmy Riprock Expert 24 jako rower górski zawierający wszystkie cechy niezbędne do doskonałego prowadzenia, takie jak nowoczesna geometria, opony Ground Control, hydrauliczne hamulce tarczowe, wewnętrznie poprowadzone przewody i najlepsze zawieszenie. Na koniec dodaliśmy napęd o szerokim zakresie przełożeń, dzięki czemu Riprock Expert 24 jest naprawdę doskonałym rowerem, który inspiruje rowerzystów do wspinania się wyżej i swobodnego pokonywania wzniesień.

  Brak w magazynie

My Cart
Ostatnio oglądane
Categories