Liczniki rowerowe

Licznik rowerowy – mierz parametry jazdy i pobijaj swoje rekordy

Chcesz wiedzieć, jaką prędkość osiągasz, jadąc na swoim rowerze? A może chcesz znać dokładną liczbę przejechanych przez siebie kilometrów? Jeśli zależy Ci na rejestrowaniu swoich wyników podczas każdej jazdy, warto uzupełnić swój jednoślad o ten przydatny gadżet, jakim jest właśnie licznik rowerowy. Dzięki temu urządzeniu możesz na bieżąco monitorować swoje postępy, analizować swoje treningi oraz motywować się do osiągania jeszcze lepszych wyników. Poznaj naszą ofertę i wybierz dla siebie najlepszy licznik rowerowy, który w pełni sprosta Twoim potrzebom i sprawi, że każda kolejna jazda będzie efektywniejsza i jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej…

Liczniki na rower – co można zmierzyć za pomocą licznika rowerowego?

W zależności od wybranego modelu pozyskać można wiele różnych informacji na temat swojej jazdy. Podstawowe urządzenia rejestrują najczęściej aktualną prędkość, czas oraz przejechany dystans. Jeśli zależy Ci na poznaniu dokładniejszych parametrów swojej jazdy, warto postawić na nieco bardziej rozbudowany sprzęt. Co jeszcze zmierzyć można za pomocą licznika rowerowego? Niektóre modele liczników wyposażone są także w stoper, za ich pomocą zmierzyć można poziom nachylenia powierzchni, po której się poruszamy, a także są w stanie rejestrować puls czy spalone kilokalorie. Na rynku pojawiają się także liczniki na rower, które za pomocą aplikacji połączyć można ze swoim smartfonem. Dzięki takiej funkcji możemy rejestrować mapę swojej trasy, a wszelkie zapisane wyniki mieć zawsze pod ręką w swoim telefonie.

Liczniki rowerowe – postaw na doskonałą jakość produktu w konkurencyjnej cenie

Szukasz niezwykle trwałego, odpornego na warunki atmosferyczne i intuicyjnego w obsłudze licznika na rower? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! W naszym sklepie znajdziesz wielokrotnie przetestowane produkty od sprawdzonych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświadczyć ich jakość, wytrzymałość oraz niezawodność. Poznaj nasze liczniki rowerowe i ciesz się precyzyjnym pomiarem swoich osiągnięć podczas każdej jazdy.

Liczniki do rowerów – poznaj pozostałe akcesoria rowerowe z naszego sklepu

W naszym sklepie Bike Spot znajdziesz sprawdzone liczniki do rowerów oraz inne akcesoria rowerowe, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy podczas każdego treningu czy rowerowej wyprawy. Sprawdź naszą ofertę, poznaj wysoką jakość proponowanych przez nas produktów i ciesz się przyjemnością z każdej jazdy na swoim jednośladzie.

My Cart
Ostatnio oglądane
Categories