• Filtry
 • Sortuj według
  ...
 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 1.0 2500,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Sirrus 1.0, który pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on niezawodny zestaw komponentów, takich jak punkty styku Body Geometry czy wytrzymałe hamulce szczękowe, które są zaprojektowane w taki sposób, by zagwarantować Ci lata codziennego użytkowania. Sirrus 1.0 to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 2.0 EQ 4300,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Specialized Sirrus 2.0 EQ, który pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on aluminiową ramę i stalowy widelec, a także sprawdzone komponenty Shimano, co gwarantuje bezproblemową jazdę przez długie lata. Solidne hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, zaś wygodne, ergonomiczne punkty styku Body Geometry sprawiają, że dłuższe wypady to czysta przyjemność. Specialized Sirrus 2.0 EQ to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 2.0 Step-Through 2900,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Sirrus 2.0 Step-Through, który pomoże ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on aluminiową ramę i stalowy widelec, a także sprawdzone komponenty Shimano, co gwarantuje bezproblemową jazdę przez długie lata. Solidne hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, zaś wygodne, ergonomiczne punkty styku Body Geometry sprawiają, że dłuższe wypady to czysta przyjemność. Sirrus 2.0 Step-Through to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 2.0 Step-Through EQ 4300,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Sirrus 2.0 Step-Through EQ, który pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on aluminiową ramę i stalowy widelec, a także sprawdzone komponenty Shimano, co gwarantuje bezproblemową jazdę przez długie lata. Solidne hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, zaś wygodne, ergonomiczne punkty styku Body Geometry sprawiają, że dłuższe wypady to czysta przyjemność. Specialized Sirrus 2.0 Step-Through EQ to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 3.0 4300,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Specialized Sirrus 3.0, który pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on bardzo lekką aluminiową ramę i karbonowy widelec, a także sprawdzone komponenty Shimano, co gwarantuje bezproblemową jazdę przez długie lata. Solidne hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, zaś wygodne, ergonomiczne punkty styku Body Geometry sprawiają, że dłuższe wypady to czysta przyjemność. Rower Specialized Sirrus 3.0 to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 3.0 3800,00 
  Masz miejsca do odwiedzenia, ludzi do zobaczenia i cele fitness do osiągnięcia. Rozumiemy – życie toczy się dość szybko, więc dobrze, że Sirrus 3.0 pomoże Tobie w tym wszystkim. Gdziekolwiek się wybierasz, Sirrus 3.0 Ciebie tam zabierze.
  • Karbonowy widelec z włókna FACT 9 zapewnia komfort i pozwala zaoszczędzić prawie 1,2 kg w stosunku do modelu Sirrus 2.0.
  • Intuicyjny i łatwy w użyciu szeroki zakres zmiany przełożeń MicroSHIFT 2×9.
  • Lekka dwuczęściowa korba na lata pracy.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 3.0 EQ 5200,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Specialized Sirrus 3.0 EQ, który pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on bardzo lekką aluminiową ramę, a także sprawdzone komponenty Shimano, co gwarantuje bezproblemową jazdę przez długie lata. Solidne hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, zaś wygodne, ergonomiczne punkty styku Body Geometry sprawiają, że dłuższe wypady to czysta przyjemność. Specialized Sirrus 3.0 EQ to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 3.0 Step-Through 3700,00 

  Masz miejsca do odwiedzenia, ludzi do zobaczenia i cele fitness do osiągnięcia. Rozumiemy – życie toczy się dość szybko, więc dobrze, że Sirrus 3.0 Step-Through pomoże Tobie w tym wszystkim. Gdziekolwiek się wybierasz, Sirrus 3.0 Step-Through Ciebie tam zabierze.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 3.0 Step-Through EQ 5200,00 

  Chcesz odwiedzić pewne miejsca, spotkać się z pewnymi ludźmi, osiągnąć pewne cele sportowe. Rozumiemy to. Życie toczy się szybko, dobrze zatem, że stworzyliśmy rower Specialized Sirrus 3.0 Step-Through EQ, który pomoże Ci sprostać tym wyzwaniom. Posiada on bardzo lekką aluminiową ramę, a także sprawdzone komponenty Shimano, co gwarantuje bezproblemową jazdę przez długie lata. Solidne hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniają dużą moc hamowania w każdych warunkach, zaś wygodne, ergonomiczne punkty styku Body Geometry sprawiają, że dłuższe wypady to czysta przyjemność. Sirrus 3.0 Step-Through EQ to idealny kompan podczas osiągania wyznaczonych celów — niewątpliwie stworzycie zgrany duet.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus 6.0 12200,00 

  Masz miejsca do odwiedzenia, ludzi do zobaczenia i cele fitness do osiągnięcia. Rozumiemy – życie toczy się dość szybko, więc dobrze, że Specialized Sirrus 6.0 pomoże Tobie w tym wszystkim. Gdziekolwiek się wybierasz, Sirrus 6.0 Ciebie tam zabierze.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus X 2.0 Step-Through 2900,00 

  Sirrus X 2.0 Step-Through sprawi, że będziesz jeździć więcej, w dodatku w miejscach, o których nawet Ci się nie śniło. To wygodny, sprawny rower, który zainspiruje Cię do częstszych jazd. Większe, budzące zaufanie opony, nieco bardziej wyprostowana pozycja jazdy, wyjątkowo intuicyjny napęd typu “one-by” oraz wiele mocowań bagażników i błotników — to coś więcej niż tylko solidny partner na szosie. Sirrus X 2.0 Step-Through to również doskonały wybór do jazdy po szutrze. Każdy egzemplarz gwarantuje także komfort na najwyższym poziomie dzięki naszemu naukowo przetestowanemu i ergonomicznie zaprojektowanemu siodełku Shared Platform Body Geometry, chwytom i pedałom.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus X 3.0 3800,00 

  Sirrus X 3.0 to Twoja przepustka do większej ilości jazd i do miejsc, których nigdy sobie nie wyobrażałeś. To wygodny, sprawny rower, który zainspiruje Ciebie do jazdy częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki większym, dającym pewność oponom, nieco bardziej wyprostowanej pozycji, super intuicyjnemu napędowi 1x oraz wielu mocowaniom na bagażniki i błotniki — to coś więcej niż tylko solidny rower do jazdy. Sirrus X 3.0 to opcja wybierana, gdy nadszedł czas, aby pojeździć po gravelu. Wyposażyliśmy również każdego Sirrusa X 3.0 w wyższy poziom komfortu dzięki naszemu naukowo przetestowanemu i ergonomicznie zaprojektowanemu siodełku, chwytom i pedałom Shared Platform Body Geometry.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus X 3.0 EQ 5000,00 

  Rower Specialized Sirrus X 3.0 EQ sprawi, że będziesz jeździć więcej, w dodatku w miejscach, o których nawet Ci się nie śniło. To wygodny, sprawny rower, który zainspiruje Cię do częstszych jazd. Większe, budzące zaufanie opony, nieco bardziej wyprostowana pozycja jazdy, wyjątkowo intuicyjny napęd typu “one-by” oraz wiele mocowań bagażników i błotników – to coś więcej niż solidny partner na szosie. Sirrus X 3.0 EQ to również doskonały wybór do jazdy po szutrze. Każdy egzemplarz gwarantuje także komfort na najwyższym poziomie dzięki naszemu naukowo przetestowanemu i ergonomicznie zaprojektowanemu siodełku Shared Platform Body Geometry, chwytom i pedałom.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus X 3.0 Step-Through EQ 5000,00 

  Rower Specialized Sirrus X 3.0 Step-Through EQ sprawi, że będziesz jeździć więcej, w dodatku w miejscach, o których nawet ci się nie śniło. To wygodny, sprawny rower, który zainspiruje cię do częstszych jazd. Większe, budzące zaufanie opony, nieco bardziej wyprostowana pozycja jazdy, wyjątkowo intuicyjny napęd typu “one-by” oraz wiele mocowań bagażników i błotników — to coś więcej niż tylko solidny partner na szosie. Sirrus X to również doskonały wybór do jazdy po szutrze. Każdy egzemplarz gwarantuje także komfort na najwyższym poziomie dzięki naszemu naukowo przetestowanemu i ergonomicznie zaprojektowanemu siodełku Shared Platform Body Geometry, chwytom i pedałom.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus X 4.0 6700,00 

  Sirrus X 4.0 is your ticket to riding more, and to places you never imagined possible. It’s a comfortable, capable, “let’s do stuff” kind of bike that will inspire you to ride more than you ever have before. With bigger, confidence inspiring tires, a slightly more upright riding position, a super intuitive one-by drivetrain, and plenty of mounts for racks and fenders—it’s more than just a solid partner on pavement. Sirrus X is a dialed option when it’s time to hit some gravel. We’ve also equipped every Sirrus X with next-level comfort from our scientifically tested and ergonomically engineered Shared Platform Body Geometry saddle, handgrips, and pedals. We equipped Sirrus X 4.0 with the revolutionary Future Shock to take the sting out of bumps and potholes. Here’s to your life on two wheels.

  Brak w magazynie

 • Na zamówienie
  Wybierz opcje
  Rower Specialized Sirrus X 4.0 6000,00 

  Rower Specialized Sirrus X 4.0 sprawi, że będziesz jeździć więcej, w dodatku w miejscach, o których nawet ci się nie śniło. To wygodny, sprawny rower, który zainspiruje cię do częstszych jazd. Większe, budzące zaufanie opony, nieco bardziej wyprostowana pozycja jazdy, wyjątkowo intuicyjny napęd typu “one-by” oraz wiele mocowań bagażników i błotników – to coś więcej niż solidny partner na szosie. Sirrus X to również doskonały wybór do jazdy po szutrze. Każdy egzemplarz gwarantuje także komfort na najwyższym poziomie dzięki naszemu naukowo przetestowanemu i ergonomicznie zaprojektowanemu siodełku Shared Platform Body Geometry, chwytom i pedałom. Wyposażyliśmy Sirrus X 4.0 w rewolucyjny Future Shock, który pochłania wstrząsy i nierówności. Zacznij swoją przygodę na dwóch kółkach!

  Brak w magazynie

My Cart
Ostatnio oglądane
Categories